Iade Sartlari ve Iade Talebi
Kosulsuz ve Süresiz Iade
Degerli Tüketicimiz,
Öncelikle ‘https://kulesucuklari.com/’utercih ettiginiz için tesekkür ederiz.
Satin almis oldugunuz her ürünümüz https://kulesucuklari.com/ güvencesinde olup süresiz, kosulsuz iade garanti kapsamindadir.
Ürün paketiniz size ulastigi andan itibaren gerek bizden, gerek ulastirmadan , gerekse muhafaza sartlarindan kaynaklanan herhangi bir sikâyetiniz yahut geçen süre içerisinde tüketime dair tereddütünüz olur ise; dilediginiz zaman bizimle iletisime geçebilirsiniz. https://kulesucuklari.com/ ten yapmis oldugunuz her alisverisinizde, talebinize göre ürünlerinizin degisimi yahut ücret iadenizi kosulsuz talep etme hakkiniz saklidir.
https://kulesucuklari.com/ te müsteri her zaman hakli, her zaman mutludur.

Ürünlerimizi afiyetle tüketmeniz dilegiyle.
Saglikli günler dileriz.

Iptal ve Geri Ödeme Kosullari
Kosulsuz, Süresiz Iptal
TTK geregince gida maddeleri, içecekler veya diger günlük tüketim maddeleri için cayma hakki bulunmamaktadir. Ancak https://kulesucuklari.com/ olarak kosulsuz memnuniyet politikamiz geregince tüm müsterilerimizin memnuniyetlerini saglamak ve sürdürmek amaciyla siparislerinizi iptal etme hakki taniyoruz. Iptal edeceginiz ürünleri teslim aldigini Kargo Sirketi araciligi ile Karsi ödemeli olarak asagidaki Ürün Iade adresine gönderebilirsiniz. Iade etmek istediginiz ürün karsiliginda ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapilacaktir.

Müsteri hizmetleri temsilcilerimizle görüsmek için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasinda 02725020340 numarali çagri merkezimizi arayabilirsiniz.
Ürün Iade Adresi:
Şuhut Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. 1. Sokak No :12 ŞUHUT/ Afyonkarahisar

Leave Your Comment